skip to main
|
skip to sidebar
Psie fotografie
piątek, 30 stycznia 2009
Galeria Misi
wtorek, 27 stycznia 2009
Zimowa Misia
Misia i Bobik; Jabłów (24.01.09)
Misia wakacje + Misia zima w Jabłowie
Pierwsza fota to teraz Misia
w Jabłowie, a druga to z wakacji (tęsknię!).
czwartek, 22 stycznia 2009
MISIA + Misia&Rottwailer Zabawka + Nowe PP z westie
czwartek, 15 stycznia 2009
Dom
środa, 14 stycznia 2009
Jesienna Misia
wtorek, 13 stycznia 2009
Misia - sylwestrowa, południowa fotka
Misia w południe sylwestrowe.
niedziela, 11 stycznia 2009
Kiełbaska i Misia zima
Miśka kocha swoje kiełbasy;) A filmik (który też nakręciłam) wstawię innym razem.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Obserwatorzy
Archiwum bloga
►
2011
(1)
►
czerwca
(1)
▼
2009
(18)
►
kwietnia
(1)
►
lutego
(4)
▼
stycznia
(13)
Galeria Misi
Zimowa Misia
Misia i Bobik; Jabłów (24.01.09)
Misia wakacje + Misia zima w Jabłowie
MISIA + Misia&Rottwailer Zabawka + Nowe PP z westie
Dom
Jesienna Misia
Misia - sylwestrowa, południowa fotka
Kiełbaska i Misia zima
Goldeny dla WOŚP
Agility
Śniegowo | Misia&Bobik
Misia śpioch
O mnie
Shaunell
Wyświetl mój pełny profil