skip to main | skip to sidebar

Psie fotografie

środa, 8 kwietnia 2009

Kulek - http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-matce-collie-smutny-kulek-oddany-z-powodu-alergii-olsztyn-135153/#post12102912


Autor: Shaunell o 12:26 Brak komentarzy:

sobota, 7 lutego 2009

Misia na dworze







Autor: Shaunell o 00:07 Brak komentarzy:

środa, 4 lutego 2009

Misia dziecko

Autor: Shaunell o 10:43 Brak komentarzy:

poniedziałek, 2 lutego 2009

Wystawa w Głogowie































































































































































































Autor: Shaunell o 10:20 Brak komentarzy:

Borderek w Austrii







Autor: Shaunell o 09:56 1 komentarz:

piątek, 30 stycznia 2009

Galeria Misi


Autor: Shaunell o 01:48 Brak komentarzy:

wtorek, 27 stycznia 2009

Zimowa Misia

























































Autor: Shaunell o 12:41 Brak komentarzy:

Misia i Bobik; Jabłów (24.01.09)





































Autor: Shaunell o 12:23 Brak komentarzy:

Misia wakacje + Misia zima w Jabłowie




Pierwsza fota to teraz Misia
w Jabłowie, a druga to z wakacji (tęsknię!).
Autor: Shaunell o 12:19 Brak komentarzy:

czwartek, 22 stycznia 2009

MISIA + Misia&Rottwailer Zabawka + Nowe PP z westie





























Autor: Shaunell o 05:04 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ►  2011 (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ▼  2009 (18)
    • ▼  kwietnia (1)
      • Kulek - http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-matce...
    • ►  lutego (4)
      • Misia na dworze
      • Misia dziecko
      • Wystawa w Głogowie
      • Borderek w Austrii
    • ►  stycznia (13)
      • Galeria Misi
      • Zimowa Misia
      • Misia i Bobik; Jabłów (24.01.09)
      • Misia wakacje + Misia zima w Jabłowie
      • MISIA + Misia&Rottwailer Zabawka + Nowe PP z westie

O mnie

Moje zdjęcie
Shaunell
Wyświetl mój pełny profil